Sonte finalja Europa League 2016 drejpërdrejt në RTSH

Do të marri sot fund maratona e betejave të Uefa Europa League. Stadiumi “St Jacob Park” në Basel do të jetë arena e finales së Europa League midis Sevillas dhe Liverpulit të cilët nëse dalin në finale kualifikohen direkt për në fazën e grupeve të Ligës së Kampioneve.

Nata finale e këtij eventi futbollistik do të vijë drejpërsëdrejti edhe në ekranin e RTSH përkatësisht në TVSH, TVSH2, RTSH Hd dhe RTSH Sport në orën 20:45 ne transmetim pa pagese.

Nderkohe kanali livestream do te mbyllet per te gjithe ata qe tentojne te hyjne pasi, Televizioni Publik Shqiptar ka te drejta transmetimi vetem per ne Republiken e Shqiperise.

Copyright IMAlbania.com 

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.