Sonte mbyllet udhëtimi i Big Brother Albania 9

Mbrëmjen e sotme do të jetë nata e fundit që Top Channel do të shfaqi logon e reality show-t më të ndjekur në Shqipëri, “Big Brother Albania 9”.

Pas natës finale të Shtunën e kaluar, ku kurorën e tirumfit për këtë edicion e morrën Danjeli dhe Fotinia, sonte do të transmetohet post-fianlja e spektaklit në të cilin do të diskutohen të gjitha debatet.

Mësohet se post-finalja e rregjistruar të Enjten, ka sjellë debate të forta të cilat na mbetet ti shohim mbërmjen e sotme./IMALBANIA.COM/

REKLAMA
loading...

1 Koment

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.