Sonte miqësorja Shqipëri – Ukrainë falas në Digitalb dhe RTSH

Do të zhvillohet sonte përballja e fundit miqësore e Kombëtares Shqiptare përballë Ukrainës, në prag të Euro2016.

Ndeshja do të zhvillohet sonte 03/06/16 duke filluar në orën 20.30, ku do të transmetohet drejtpërdrejt në rrejtin e RTSH si edhe në Digitalb, në kanalin SS2 dhe SS2 HD, ku kompania ka vendosur që ta transmetoj të gjithë eventin e sotëm pa pagesë duke e hapur kanalin për të gjithë abonentët nga ora 20.00 – 23.00.

Ndërkohë, kryqëzoni gishtat, edhe 7 ditë starton “EURO2016”!

IMAlbania.com

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.