Sonte përballja Shqipëri-Spanjë ekskluzivisht në RTSH

Vazhdojnë ndeshjet eleminatore për Kampionatin Botëror të Futbollit 2018!

Sfida e sotme do të sjellë përsëri për djemtë e Kombëtares në arenën e futbollit të stadiumit “Loro Boriçi” në Shkodër përballjen e rradhës me Spanjën.

Ndeshja do të zhvillohet në orën 20:45, dhe do të transmetohet LIVE në RTSH si edhe platformën Digitalb.

Gjithashtu sot pasdite në orën 18;00 do të zhvillohet efhe ndeshja e Kosovës me Ukrainën e cila do të transmetohet përsëri në kanalet më sipër.

Copyright IMAlbania.com

 

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.