Sonte përballja vendimtare Rumani – Shqipëri live në Top Channel

Mbrëmja e sotme do të sjellë në Kampionatin Europian, ndeshjen e tretë të Shqipërisë e cila do të përballet kësaj here me Rumaninë. Një përballje e cila do të sjelli mjaft emocione, pasi pas dy humbjeve të para të kombëtares shqiptare në betejën me Zvicrën dhe Francën ku nuk arriti të shënojë asnjë gol, ky është shansi i fundit që do të vendos fatin e skuadrës kuq e zi, për të arritur të marri tre pikëshin i cili do ti jepte një mundësi tjetër për të vazhduar në Euro2016.

Eventi do të transmetohet live në Top Channel dhe Digitalb, në orën 21.00.

Duke iu uruar shumë sukses djemve të kombëtares Shqiptare, kryqëzojmë gishtat për një gol mbrëmjen e sotme!

 

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.