Startimi i YFSF, “Stop” shkurtohet, “Ertugrul” merr arratinë

Fillimi i Your Face Sounds Familiar (lexo këtu)ka sjellë një shkutim dhe eleminim të disa prej programeve më të ndjekura të Televizionit Klan. Duke filluar që nga e Hëna e 14 Marsit dhe deri në mbarim të YFSF do të shkaktojë një shkurtim drastik të minutazhit të transmetimit të emisionit investigativ “Stop” i cili gjatë ditës së parë të javës do të transmetojë vetëm 15 minuta ndryshe nga ditët e tjera ku ka një kohëzgjatje prej rreth 55 minutash.

Një tjetër ndryshim që do të sjellë spektakli nën produksionin e Alketa Vejsiut dhe Vera Grabockës është edhe seriali dramatik turk Ertugrul i cili nuk do të transmetohet më të hënave pasi fashën e tij të transmetimit tashmë do ta zëri YFSF.

InfoMedia Albania // Justin Kasaj | Ndalohet kopjimi pa autorizim i ketij materiali

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.