“Stuhi Dashurie”, seriali i ri turk në Tv Klan

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

A mundet dashuria e vërtetë të godasë dy herë? Nga regjisori fitues i çmimit Emmy vjen një tjetër serial dramatik, Firuze dhe Ajaz janë të dashuruar që të vegjël. Fati i bashkoi ata dhe sërish Fati është ai që do t’i ndajë.

“Në periudhën më të ftohtë të vitit vetëm sytë e saj janë blu dhe zemra e saj digjet për dikë…“

Nga kompania më e suksesshme “Ay Yapım” me një kast të shkëlqyer aktorësh dhe shumë të njohur si Alperen Duymaz, Ayça Aysin Turan, Hazal Filiz Küçükköse, Caner Cindoruk dhe Zerrin Tekindor.

“Stuhi Dashurie” së shpejti premierë ekskluzive në Tv Klan!

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar informacioneve rreth TELEVIZIONIT duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar SERIALEVE TURKE duke klikuar këtu!