Surpriza nga televizionet: Vizion Plus në prag të sjelljes së “Big Brother VIP” në Shqipëri?

Një nga reality show-t më të ndjekur të kohëve të fundit në Itali, ka qenë pikërisht formati “Grande Fratello VIP”, ku brenda shtëpisë më të famshme banorët ishin figura të njohura të botës së medias, artit dhe sportit.

Prej kohësh flitet se edhe Top Channel po pret pikërisht një moment ideal për të sjellë formatin e Big Brother VIP për teleshikuesit por ende nuk ka diçka konkrete.

Mos ndoshta do të jetë Vizion Plus që do të ‘rrëmbejë’ eksklizivitetin? Dyshimet kanë lindur pasi Holta Kolaneci, producente e shumë programeve në Vizion Plus ka udhëtuar drejt Italisë për të ndjekur nga afër finalen e Grande Fratello edicioni VIP. Ardi Asllani, kurator imazhi prej kohësh në Vizion Plus dhe një nga miqtë më të mirë Holtës ka shkruar në Instastory: “Ike për të na sjellë diçka?”, ndërkohë që ende s’ka një përgjigje nga Holta. /Blitz.al/

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.