Të enjten nis “Open” me Eni Vasilin, i ftuari i parë, Edi Rama

“Open” është emisioni i ri politik që do të nisë këtë të enjte në orën 21:00 në Top Channel, nën drejtimin e gazetares dhe moderatores së njohur Eni Vasili.

I ftuari i parë në këtë emision do të jetë Kryeministri i vendit, Edi Rama.

Studioja ku do të zhvillohet debati politik, në emisionin e drejtuar nga Eni Vasili, do të jetë një surprizë e këtij sezoni televiziv në Top Channel.