Tuba fut veten në telashe me fustanin e saj

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Aktorja shumë e njohur dhe mjaft e preferuar për publikun shqiptar, Tuba Büyüküstün e cila sëfundmi është pjesë e serialit “Xhesuri dhe e Bukura” që po transmetohet “prime time” gjatë fundjavave në TV Klan, mesaduket është bërë sulm i kritikave për fustanin e saj.

Gjatë kalimit të saj në tapetin e kuq të një eventi në event, Tuba ka patur të njejtin fustan me disa aktore mjaft të njohura të Hollwood.

Edhe pse mori vlerësime mjaft të madh nga bota e modës, mësohet se aktorja ka patur të njejtën veshje me Stella McCartney, ç’ka nuk i ka pëlqyer mediave turke dhe ndjekësve të saj në rrjetet sociale./IMA/

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar informacioneve rreth TELEVIZIONIT duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar SERIALEVE TURKE duke klikuar këtu!