Turi publikon foton e dy aktorëve të njohur siç nuk i keni parë kurrë

Pasi u larguan nga ‘Vizion Plus’ dhe u zhvendosën në televizionin ‘Klan’ Turjan Hyska dhe aktorët e ‘Apartamenti 2XL’ duket se kanë filluar nga puna për sezonin e ri.

Turi ka postuar në rrjetet sociale një foto të dy aktorëve të njohur, Julian Deda dhe Albano Bogdo në një ambient aspak të zakonshëm, në varreza.

‘Njëri qan e tjetri qesh!’-ka shkruar Turi bashkangjitur fotos së aktorëve.
Në foto shihet Juli i ulur ndërkohë që ushqehet, ndërsa Albano qëndron në këmbë.

Keto pamje rrallë ndodh t’i shihni normalisht, me siguri aktorët janë duke xhiruar dhe duke u përgatitur për programin e humorit i cili fillon së shpejti në ekranin e televizionit ‘Klan’./revistawho.com