U detyrua të pezullonte programin, Kiara Tito rikthehet në ekran me një emision të ri

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Kiara Tito ka njoftuar me shumë bujë që vitin e shkuar nisjen e një programi të ri. Bëhet fjalë për një program mode, të cilin sapo Kiara ishte gati ta niste, u detyrua ta pezullonte për shkak të pandemisë dhe karantinës.

View this post on Instagram

A post shared by Kiara Tito (@kiaratito)

Megjithatë, një vit më pas, duket se çdo gjë është gati dhe Kiara do të dalë së shpejti në ekran. Paralelisht, Kiara ka nisur xhirimet edhe për një program të vjetër që bënte, ku fokusi ishin ndërhyrjet estetike.

Burimidescript.al
Artikulli paraprakTaylor Swift kritikon Netflix për komentin seksist mbi lidhjet e saj të dashurisë
Artikulli tjetërLule të Vetmuara – 03.03.2021 | Xhemre dhe Meral ndodhen në rrezik të madh…