U eliminua nga “Hell’s Kitchen”, flet konkurrentja: Heqja e përparëses ishte vulgare, një formë dhune

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

“Hell’s Kitchen”, ose ndryshe “Kuzhina e Ferrit”, është një reality-show që transmetohet në ekranin e Top Channel çdo të premte, duke filluar nga ora 21:00.

Nën shqyrtimin e sertë të shefit Renato Mekolli, konkurrentët e kanë jo pak të vështirë punimin në “kuzhinën e Ferrit”. E para që u eliminua nga konkurrimi ishte Hido, e cila këtë të premte ishte e ftuar në studion e emisionit “Shqipëria Live”. Ajo tha se përplasjet me shefin ishin paksa vulgare, duke shtuar se e gjitha ishte e tmerrshme. Hido tregoi se nuk e mendonte se do të ishte e eliminuara e parë e emisionit, pasi kishte ende shumë për të dhënë. Megjithatë shtoi se nëse koha do të kthehej pas, do të bënte disa gjëra ndryshe.

“Që në pjesën e parë që më hoqi përparësen ishte vulgare. Ishte e tmerrshme me pak fjalë. Ishte si një farë dhune të thuash. Më kanë thënë sa ndryshe dukeshe në ekran, e kam në pjesën e pamjes se si dukemi, jo, në sjellje kam qenë vetvetja në çdo moment. Kur i shohim nga shtëpia me vëmendje dhe gjejmë gabime. Prindërve ia kisha bërë të qartë dhe thjesht më thoshin që mos u mërzit, kështu ndodhi. Unë nuk jam person që shprehem apo prekem, të qaj para dikujt ishte hera e parë”, tha Hido.

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar informacioneve rreth TELEVIZIONIT duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar SERIALEVE TURKE duke klikuar këtu!