U largua nga emisioni, Ana mungon në darkën festive. Flet për herë të parë autorja e emisionit ‘Përputhen’

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Kjo javë në Përputhen u mbyll me një largim të Anës, reagim i cili erdhi si pasojë e takimit mes Fationit dhe Melisës, që u duk se nuk i pëlqeu fare konkurentes.

Ana e shfaqi hapur xhelozinë dhe zhgënjimin ndaj Faraonit dhe për ta shprehur këtë ajo kishte shkruar shumë rreshta në tastierën e telefonit të saj.

E ndërsa lexoi vetëm rreshtat e parë, drejtuesja e emisionit, Bora Zemani, i tha se nuk ka kohë për një diskutim të gjatë, duke i premtuar se do të kishte kohë të diskutonte me Fationin të hënën.

Por Ana u ngrit duke thënë “deri të hënën flasim”, ndërsa goditi me shuplakë Fationin dhe u largua. Nuk dihet ende nëse ajo ka marrë vendimin për t’u larguar edhe nga emisioni.

Ditën e shtunë, kasti i protagonistëve dhe stafi i “Përputhen” u panë në një darkë festive, për të festuar me sa duket për shikueshmërinë e madhe që ka arritur emisioni.

Por ajo që u vu re, ishte se Ana nuk ishte prezente në këtë darkë.

Shumë persona i adresuan pyetje autores Olsa Muhameti, e cila u përgjigj në Instagram.

Pyetja ishte:

A do kthehet Ana të hënën në emision?

Muhameti u përgjigj:

Ka shumë pyetje për këtë argument. Të gjitha përgjiigjet do t’i merrni javën që vjen në program. Për momentin, kaq kam për të thënë.

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar informacioneve rreth TELEVIZIONIT duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar SERIALEVE TURKE duke klikuar këtu!