UEFA ka publikuar një promo për ndeshjen mes Francës dhe Shqipërisë që do të luhet mbrëmjen e nesërme.

Promoja ka përmbledhur disa prej momenteve të ndeshjeve të para të Francës dhe Shqipërisë.

Gjithashtu ka edhe disa momente mjaft të bukura nga fushata eleminatore e Shqipërisë.

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.