Urimi i TV Klan për festat e fundvitit

Këtë prag festash rikthehet tradita e klipeve të urimit me personazhe fëmijët. Media Klan tashme e ka kthyer në traditë prodhimin e videoklipit për urimin e festave për të gjithë shqiptarët.

Këtë vit tema e klipit është familja dhe dashuria për të, e kryesisht për gjyshërit.

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.