Vajzat u fiksuan pas Beartit të “Përputhen”? Babai i tij akoma më seksi! | FOTO

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Pas takimit të tij me Tean, Bearti është kthyer në një ndër djemtë më të komentuar në “Përputhen”. Mirëpo, ai ka vendosur të largohet nga programi.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Bearti, me anë të një postimi në Instagram.

Pavarëisht se u largua, Bearti vazhdon të ketë njësoj vëmëndjen e ndjekësve dhe së fundmi ka zhvilluar një bashkëbisedim me to, ku një prej kuriozve e ka pyetur pse nuk flet për të atin.

Ish-konkurrenti është përgjigjur me një foto ku prezanton babain.

Por babai i tij nuk duket aq i zakonshëm, ai është mjaf muskuloz ku në sy bien edhe tatuazhet të cilat me gjasa ja ka fiksuar ai të birit.

Pak ditë më parë në media qarkulloi edhe motra e Beartit e cila po ashu është mjaft e bukur dhe interesante.