Valbona Selimllari në Dancing with the Stars

Pas largimit te Adi Krastes nga Vizion Plus dhe refuzimit per të qene drejtuesi i ketij spektakli ende nuk eshte konfirmuar emri i prezantuesit apo prezantueses edhe pse tetori eshte afer.

Por ne kemi arritur te mesojme nga burime te besueshme per IMA se producentja e DWTS 4, Holta Dulaku t’i kete ofruar kete here prezantimin bukuroshesValbona Sellimllari.

Aktualisht Valbona eshte ne sezon pushimi televiziv, pas drejtimit te dy sezoneve te emisionit te suksesshem ‘Nga e Para’, per te cilin siç ju kemi informuar me pare nuk do te kete nje sezon te trete. Por a do te jete Valbona ne lartesine e duhur per te drejtuar nje spektakel te permasave te medha? Kjo ngelet per t’u pare. Ende nuk dihet nese ajo e ka pranuar oferten e mikeshes së saj, pasi ky lajm mbetet akoma per t’u konfirmuar. Në ditet né vijim do ju informojme me me shume detaje.

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.