Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Formati me i ri i pasdites i producentes Holta Dulaku, kopjon rrenjesisht imazhin e logos se formatit italian te La Vita in Diretta!.
Drejtori i grafikes ne Vizion Plus, eshte mesuar te kopjoje kanalet e vendeve fqinje dhe jo vetem!!
Duhet pak fantazi dhe origjinalitet!!

Artikulli paraprakCMIMET EMMY 2013, FITUESIT: Breaking Bad SERIALI ME I MIRE!
Artikulli tjetërSuper Sonic Tv, logo e re një kopje e shëmtuar e MTV