VIDEO | ”Love Story” emisioni i dashurisë nga Alketa Vjesiu zbulon Sajmirin, beqarin që do të marrosë kanditatet!

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Siç ka lajmëruar edhe më herët, Alketa Vejsiu bëri sërish sot të ditur se është shumë afër dita e nisjes së transmetimit të një formati totalisht të ri në “Tv Klan”. Shumë shpejt do të vijë një “Reality Dating Show”, i cili do të ketë kryefjalën e tij romancën. Princi i kohëve moderne është zgjedhur dhe quhet Sajmir. 33-vjeçari simpatik i cili është biznesmen i suksesshëm, do të mundohet të gjejë dashurinë e jetës së tij mes vajzave pjesëmarrëse në këtë dating show.Audiconet për konkurrentet janë hapur, ndaj Alketa i ka ftuar të gjitha femrat të konkurrojnë për të fituar zemrën e djalit, teksa gjithçka do ta shohim në kohë reale në ekran.

“Hey vajza Beqare ne kerkim te dashurise se jetes! Jeni gati per Romancen me te bukur televizive?
E kemi vendosur se cili do te jete “Princi Modern”ne spektaklin e ri te dashurise ne @rtvklan
“Reality Dating Show” me i ri ju pret!
⭕️Kandidati kryesor quhet Sajmir
⭕️Eshte 33 Vjec
⭕️Jeton dhe Punon mes Shqiperise dhe Gjermanise!
Financier!
⭕️Sipermarres i disa bizneseve te suksesshme!
⭕️Me nje familje qe ja njohim e qe ka dashur shume ta edukoje dhe rrise ne nje familje me vlera; kur i vendosen emrin sapo lindi donin patjeter qe Sa I Miri, te behej djale i mire!
⭕️Te gjitha pretendentet qe duan ti fitojne zemren jane te ftuara te aplikojne ne www.tvklan.al/lovestory dhe te plotesojne formularin! Ose te paraqiten ne @rtvklan ne fazen e pare te “Casting / Perzgjedhjes” per takim me Produksionin dhe Autoret keto dite dhe data;
🌸E enjte 24 shtator ora 15.00 Ne Tv Klan
🌸E hene 28 shtator ora 15.00 ne Tv Klan
🌸E marte 29 shtator ora 15.00 ne Tv Klan
Ju presim!
Paçi Fat!”- shkruan Alketa në postim.

View this post on Instagram

@lovestory_tvklan Hey vajza Beqare ne kerkim te dashurise se jetes! Jeni gati per Romancen me te bukur televizive? E kemi vendosur se cili do te jete “Princi Modern”ne spektaklin e ri te dashurise ne @rtvklan “Reality Dating Show” me i ri ju pret! ⭕️Kandidati kryesor quhet Saimir ⭕️Eshte 33 Vjec ⭕️Jeton dhe Punon mes Shqiperise dhe Gjermanise! Financier! ⭕️Sipermarres i disa bizneseve te suksesshme! ⭕️Me nje familje qe ja njohim e qe ka dashur shume ta edukoje dhe rrise ne nje familje me vlera; kur i vendosen emrin sapo lindi donin patjeter qe Sa I Miri, te behej djale i mire! ⭕️Te gjitha pretendentet qe duan ti fitojne zemren jane te ftuara te aplikojne ne www.tvklan.al/lovestory dhe te plotesojne formularin! Ose te paraqiten ne @rtvklan ne fazen e pare te “Casting / Perzgjedhjes” per takim me Produksionin dhe Autoret keto dite dhe data; 🌸E enjte 24 shtator ora 15.00 Ne Tv Klan 🌸E hene 28 shtator ora 15.00 ne Tv Klan 🌸E marte 29 shtator ora 15.00 ne Tv Klan Ju presim! Paçi Fat! @veragrabocka @rtvklan @ilda_lumani

A post shared by ALKETA VEJSIU (@alketavejsiu) on

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar informacioneve rreth TELEVIZIONIT duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar SERIALEVE TURKE duke klikuar këtu!