Vipat refuzojnë “Në 1 Javë”?!

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Blerim Destani ishte emri më i lakuar që do të ishte pjesëmarrës në emisionin e ri të Top Channel, “Në 1 javë”, duke u shpërndarë me shpejtësi nga media të ndryshme.

Mes VIP-ave që do të sfidonin veten e tyre në disiplina të ndryshme nga ana fizike dhe që vinin nga fusha të ndryshme të televizionit, u përfol se do të ishte dhe aktori i njohur Blerim Destani që jeton në Gjermani. Në një intervistë të fundit për Opinion, Blerimi e ka përgënjeshtruar lajmin duke thënë me indiferencë se nuk ka pranuar të jetë në emisionin “Në 1 javë” në Top Channel. Por nuk është vetem Blerimi ai që ka refuzuar këtë spektakël. Kësaj radhe bëhet fjalë për balerinën e njohur Hueida El Saied, e cila mësohet se është larguar për në Francë sëbashku me djalin e saj të vogël në vendin ku ajo jeton. Nuk dihen shkaqet e largimit, edhe pse emri i saj u përfol shumë si pjesë e produksionit. Gjithsesi, duket se show i Arbanës “Në 1 javë” ka probleme brënda produksionit me të përzgjedhurit VIP, kjo për shkak të mungesave dhe largimit të tyre.

“Në 1 Javë” fillon këtë të shtunë në prime time në Top Channel.