Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Emisioni më i ri i Ermal Mamaqit i cili startoi të shtunën e kaluar në Tv Klan, mbrëmjen e sotme ka pasur të ftuar këngëtaren Bleona Qereti. Ashtu si edhe në puntatën e parë, ku u vu re tendenca e Ermalit per te kopjuar formatet e njohura amerikane deri në detaj, edhe këtë herë kemi venë re që Ermali i ka qendruar besnik frymëzimit për të sjellë në ekranin shqiptar materiale të para më parë në formatet amerikane si Ellen Show dhe Jimmy Kimmel. E ftuara e tij Bleona ka qenë protagonistja e Copy Paste të rradhës.