Zbulohen detaje të reja nga formati i Luana Vjollcës, ja kush do të jetë bashkë-prezantuesit!

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Fytyra e Luanës është e dëshiruar në televizion dhe sapo kalojnë orët ajo thith më shumë audiencë.

 

Ndërsa publiku ishte mësuar për më shumë se 10 vjet në bashkëprezantimin e Marinës me Manushin, tashmë do të ketë një qasje të re.

Manushi, pasi të prezantojë të hënën “Procesin Sportiv, ku ka mbetur “beqar”, do të duhet të zhvendoset në studion ngjitur ku do të takojë një prej motrave Vjollca, të shtunën në mbrëmjen, në programin më të ri në Top Channel.

Por duket se Manushi nuk do të jetë i vetmi partner i Luanës, pasi Top Channel ka “thirrur sërish në apel” një prej “gangsterëve” të humorit, Gent Hazizin.

Artikulli paraprakMbahet në Tiranë mbledhja e Bordit të Transmetuesve Publikë të Mesdheut “COPEAM”
Artikulli tjetërÇfarë po ndodh me programin e Elvis Pupës?