Zbulohet anëtari i parë i jurisë dhe moderatori i “Top Talent”

Ndërsa pritet që së shpejti të startojë, Top Talent, emisioni i parë që do i hapi vend rekurtimeve të reja përmes konkursit në Top Channel për moderator dhe gazetarë tashmë ka lancuar edhe personazhin e parë që do të jetë si anëtar jurie në këtë talent show special.

Bëhet fjalë për Kelvi Kadillin, një prej moderatorëve më të rinj të ekranit, që këtë sezon televiziv u transferua në Top Channel nga INTV për të qenë krah Dojna Memës në emisionin rinor “Pop Culture”.

Por jo vetëm anëtar i jurisë. Kelvi gjithashtu do të jetë edhe moderator i spektaklit.

Top Talent pritet që të fillojë në muajin Korrik, ndërkohë ka zhvilluar edhe audicionet ku ka pritur rreth 550 aplikantë./IMA/

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.