Zgjedhjet e 25 prillit/ PD dhe LSI firmosin sot marrëveshjen e bashkëpunimit

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Në orën 10.00 në Hotel Plaza, Partia Demokratike të Shqipërisë dhe Lëvizja Socialiste për Integrim do të firmosin marrëveshjen e koalicionit për zgjedhjet e 25 prillit.

Partia Demokratike dhe Lëvizja Socialiste për Integrim do të firmosin së bashku një marrëveshje për koalicion në zgjedhjet e 25 prillit. Mësohet se marrëveshja e tyre do të firmoset nën sloganin “Shqipëria, shtëpia që fiton”.

BurimiDosja.al
Artikulli paraprakI qetë dhe i zbrazët në dimër, Borshi me sytë nga vera dhe turistët
Artikulli tjetërMomentet pikante nga firmosja e marrëveshjes së dy aleatëve, Kryemadhi me kostum blu dhe dorën në zemër, Basha me maskë të zezë, nuk i lexohet asnjë emocion në fytyrë, kush i shoqëron