29/03/2018 | Sot në serialet e Tring!

Dhoma 309 – EPISODI 113

Dr. Onuri vendos të punojë organizatën “Mjekë pa kufi.”  Një  klient i propozon Nergisit të punojë si aktore reklamash, por Songyli e refuzon ofertën e tij.  Kurtullushi dhe Onuri u bëjnë surpriza të bukura grave të tyre për ditën e të dashuruarve dhe çiftet festojnë së bashku nën tingujt e këngëve të parapëlqyera.

Flake pasioni – EPISODI 133

Xhejlani gjen pa ndjenja zonjat e shtëpisë. Ç’ka ndodhur me to? Si do të shkojë takimi i Kajasë me familjen e Nilajit? Më në fund, e vogla Dyme del nga spitali.

Shume Dashuri – EPISODI 100

Mjeku informon Marin dhe Santiagon se ekziston mundësia që ajo të operohet. Rafaeli tërbohet kur shikon videon intime të së bijës me Brunon dhe zotohet ta vrasë atë. Oriana ushtron aq shumë trysni ndaj Albertos sa ky i fundit i premton se do të martohen. A do t’i përballojë dot Mia krizat nervore të Davidit?

Dashuri e Tradhetuar – EPISODI 249

Zënkat mes Anikës dhe Ranos nuk kanë të sosur, por anën e kujt do të mbajë Anushka? Edhe Raxhbiri përfshihet në një zënkë me shokët e tij. Në shtëpinë e kujt do të strehohet ai për t’i shpëtuar policisë.

Përgjithmone e jotja – EPISODI 89

Vëllezërit Rivas Santander menduan se kishin fituar, kur avokati Stefano ngre dyshime duke treguar historinë e Olvidos para jurisë. Vuajtjet dhe pasuria që trashëgoi së fundmi e bëjnë jurinë të besojë se Diego do të martohet me pasaniken Olvido Perez. Diego të kërkojë divorcin dhe do të luftojë për kujdestarinë e Maria Esperancës. Në periferi të Akapulkos, Nelson dhe Jaguari përpiqen të gjejnë trupin e Olvidos… Nuk u shkon mendja kurrë se një grua misterioze e ka shpëtuar.

Zonja Fazilet – EPISODI 40,41,42

Selin zemërohet me Sinanin për shkak të mysafirëve që ka marrë në shtëpi. Fazileti e gënjen Hazimin duke i thënë se Kerimeja është e afërmja e saj. Nil shkon në vilë dhe mbyllet në dhomën e Sinanit. Çfarë do të ndodhë me Nilin? Ndërkohë Jasemini shkon në shtëpinë e Tarikut. Roja që i ka vënë pas Gokhani i tregon këtij të fundit për vendin dhe ai niset menjëherë për aty.

Jasini shkon në vilë dhe aty takon Selinin. Exheja nuk do të reagojë aspak mirë kur i shikon. Pas vizitës në spital bashkë me të ëmën, Exhe do të marrë një lajm që do t’i ndryshojë jetën. Fazileti mendon që babai i fëmijës është Jagizi. Sinani tronditet kur e gjen Nilin në shtratin e tij me damarë të prerë. Ndërkohë që ai e çon në spital, Hazani përpiqet të mësojë të vërtetën nga Jagizi.

Jagizi do të shohë Selinin në kafene bashkë me Jasinin dhe do të debatojë me ta. Hazani vendos të ndjekë lojën e Jagizit dhe të Sinanit dhe i thotë se pranon propozimin e tyre për t’u bërë imazhi i kompanisë. Fazileti është e bindur se fëmija i Exhesë është i Jagizit dhe shkon të flasë me të, por Jagizi i mohon të ketë lidhje me Exhenë. Jasini vendos të marrë hak, merr armën dhe shkon në vilë. A do ta çojë ai deri në fund hakmarrjen e tij?