A do të transmetohet “Dua të të Bëj të Lumtur”, Arbana përgjigjet për vazhdimësinë e programit

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Ditët e fundit shumë aktivitete, shkolla, restorante lokalet dhe vendet publike vendosën të mbylleshin deri në një njoftim të dytë nga qeveria për shkak të Koronavirusit. Edhe emisionet e ndryshme filluan të bëjnë transmetimin pa praninë e publikut. Së fundmi moderatorja Arbana Osmani ka sqaruar ndjekësit e “Dua të të bëj të lumtur” nëpërmjet një postimi në “Instagram” se çfarë do të ndodhë me emisionin në vazhdim.

“Shumë prej jush më kanë pyetur në lidhje me vazhdimin e “Dua të të bëj të lumtur” dhe dua t’ju komunikoj se do të jemi në trasmetim këtë të shtunë dhe të shtunën e ardhshme.I kemi regjistruar më përpara këto episode që do t’ju bëjne shoqëri gjatë ditëve në vijim.Shpresoj shumë që kjo situatë të kalojë sa më shpejt e të mos na duhet të ndërpresim punën, por për momentin, është shëndeti mbi të gjitha, mbi punën,mbi qejfet, mbi argëtimin. Ju lutem qëndroni në shtëpi mbroni veten dhe të tjerët, bashkë do t’ia dalim”, shkruan moderatorja.

Ditën e sotme Arbana ka ndarë story të ndryshme duke treguar se ndodhet në shtëpi pranë djalit dhe partnerit të saj, Eduart Grishaj.

 

BurimiRevista Who
Artikulli paraprakAmazon heq ofertën falas për Prime Video në Itali, RAI shton programet
Artikulli tjetërFiori Dardha feston 40 vjetorin në kohën e koronavirusit, larg djalit: Më uroi përmes telefonit!