Adi Krasta vazhdon të jetë pjesë e Agon Channel!

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Për ata që janë ende të paqartë për të ardhmen e Adi Krastës në Agon Channel, ja ku është prova më e freskët që e tregon atë sëbashku me personazhet e tjerë të këtij televizioni në darkën e ditëlindjes së pronarit Francesco Becchetti.
Foto është publikuar nga Sonila Meço i shoqeruar nga një koment që na konfirmon se Adi Krasta do të jetë sërisht pjesë në sezonin e ri televiziv të këtij kanali dhe se lajmet që janë publikuar ditët e fundit në mediat online për largimin e tij në një tjetër kanal mbeten thashetheme.

 

Artikulli paraprakBelen Rodriguez në Agon Channel Italia?!
Artikulli tjetërViola Spiro: Pas 4 vitesh velinë, tashmë moderatore në dy programe sportive.