Agron Llakaj flet për sukseset e tijë në emisionin “TA KARNTASIANS” të kanalit grek ANT1

Aktori i famshëm i humorit Agron Llakaj, mbrëmjen e të mërkurës ka qenë i ftuar special në një televizion grek. Nuk ndodh shpesh të lexojmë lajme të tilla, ku përfaqesues të medias apo të artit të jenë mysafir të mediave greke por humori i ideatorit dhe moderatorit të “Al Pazar” në Vizion Puls, ka kaluar kufijtë.

Emisoni “TA KARNTASIANS” që transmetohet në Antena ANT1, është një format Night Show mjaft i suksesshëm në Greqi, ku nuk mungon humori, batutat, komentet pikante. Figura të njohura greke dhe jo vetëm, janë të ftuar special në sallonin e këtij talk show. Agron Llakaj ka folur mbi sukseset e tij në Shqipëri, për spektaklin e humorit “Al Pazar” dhe ka interpretuar pjesë nga rolet e tij si dhe ka kënduar edhe në greqisht. Në fund të emisionit Agroni Llakaj ka dhënë një mesazh për popullin grek duke i ftuar ata që të tregojnë të njëtën dashuri që treguan vite më parë kur hapen dyert për popullin shqiptar.

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.