Aktori i njohur që luajti Memon në “Mrekullia në qelinë e 7-të”, për herë të parë i ftuar në një emisionin shqiptar

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Është i njohur për shumë role por “Memo” i “Mrekullia në qelinë e 7-të” i dha famë të përtej kufijve aktorit turk, Aras Bulut.

Aktori i njohur që luajti “Memon”, i ftuar në emisionin

Arasi njihet dhe për rolin e “Mert” tek ‘Icerde’ apo atë të “Jamaçit” të famshëm në ‘Çukur” por gjatë karantinës filmi turk me një histori kaq prekëse u bë një nga produksionet më të ndjekura në Netflix, ku aktorë hollivudianë dhe futbollistë si Neymar komentuan rolin e tij.

Aras do të kjetë i ftuar në një emision që i kushtohet audiencës shqiptare dhe kjo është hera e parë për të që i drejtohet publikut shqiptar.

Aras Bulut Iynemli, do të jetë i ftuar në emisionin “Qejfi ma i madh se Stambolli”, në Klan Kosova.

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar informacioneve rreth TELEVIZIONIT duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar SERIALEVE TURKE duke klikuar këtu!