Aktori serb imiton në shqip Edi Ramën (VIDEO)

Emisioni satirik serb “24 minuta me Zoran Kesiç” është njëri ndër emisionet më të shikuara në shtetin ballkanik, i cili kritikon dhe tallet me ngjarjet dhe fenomenet që ndodhin gjatë javës.

Në emisionin e tij e special për natën e Vitit të Ri, gazetari Kesiç, së bashku me aktorin e njohur serb Sergej Trifunoviç, kanë improvizuar një intervistë me kryeministrin shqiptar Edi Rama.

Madje aktori e luajti rolin e kryeministrit shqiptar në gjuhën shqipe.

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.