Albërie Hadërgjonaj përdor photoshop-in për të fshehur “difektet” e moshës! | FOTO

Albërie Hadërgjonaj-n siç duket, lajmi i të bërit gjyshe e ka shoqëruar me disa pasiguri të vogla. Këngëtarja 42-vjeçare, që momentalisht po konkuron në spektaklin e kërcimit “Dance With Me”, ka postuar një foto në Instagram e shoqëruar nga Irena Kita dhe Robert Aliaj.

alberie hadergjonaj
Fotoja e shkrepur gjatë mbrëmjes së të hënës dukej perfekte, por një syri të vëmendshëm nuk mund t’i shpëtojë një detaj i vogël, por jo më pak i rëndësishëm. Bukuroshja kosovare ka modifikuar pamjen e saj me photoshop dhe ndërhyrja duket fare qartë pasi sfondi mbrapa saj është shtrembëruar.

Albëria ka tentuar të hollojë këmbët, ka ‘prerë’ belin dhe ka fryrë të pasmet. Mamaja e dy vajzave dhe tashmë gjyshe e një mbese të vogël, duhet të jetë një perfeksioniste ‘e sëmurë’, sepse çdo foto ose dalje publike e saj shoqërohet me komplimenta pafund.

Çfarë do të arrijë më shumë Albëria, t’i ‘vrasë’ nga xhelozia moshataret e saj, që mbase nuk e kanë patur mundësinë të kujdesen për veten sa ajo?

Marre nga Shqiptarja.com