Programi i mbrëmjes 07/10/2015

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

#IMAprimeTime // PROGRAMI I MBREMJES, E Mërkurë 07/10/2015

Programet që ofrojnë televizionet kryesore shqiptare në mbrëmje.

top-channel

TOP CHANNEL | Ora 20:50 Tre trendafilet e Eves [Serial – Sezoni 2]

Aurora Taviani dergjet gjysmë e vdekur në spital pasi është qëlluar nga Viola Camerana. Ndërkohë, Violet ia mbath me makinë duke marrë me vete bebe Evën të Aurorës dhe Alessandros. Veronica Torre, banorja e ligë e Pietrarossas, vazhdon të ngrejë kurthe e të bëjë intriga pa bërtitur. Ajo duket të ketë një lidhje të cuditshme me At Lorenzon, prifti i ri i Villalbas.

tv-klan

TV KLAN | Ora 20:05 Shtepiake te Deshperuaraance With Me [Serial – ep. 117/2+118/1]

Versioni turk i serialit hit të “Walt Disney”, “Shtëpiaket e Dëshpëruara” (Umutsuz Ev Kadınları).

vplus

VIZION PLUS | Ora 21.00 Nxënësi i magjistarit [Show Humori] Live Streaming

2010. Action , Adventure, Comedy. Me Nicolas Cage, Jay Baruchel, Alfred Molina, Teresa Palmer. Nje prodhim i Walt Disney Studios, me producent Jerry Bruckheimer dhe regjisor Jon Turteltaub. Një komedi aventureske dhe romantike, në të cilën një magjistar dhe nxënës i tij i pafat e gjejnë veten në qendër të konfliktit të lashtë mes të mirës dhe të keqes.

Cila eshte zgjedhja juaj per sonte? Komentoni me poshte!

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar informacioneve rreth TELEVIZIONIT duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar SERIALEVE TURKE duke klikuar këtu!