Programi i Mbrëmjes – 08/06/2017

#IMAprimeTime // PROGRAMI I MBREMJES, E Enjte 08/06/2017

Programet që ofrojnë televizionet kryesore shqiptare në mbrëmje.

top-channel

TOP CHANNEL | Ora 21:00 Top Story: Shqiperia Vendos [Emision politik]

Formati special i Top Story për zgjedhjet elektorale 2017. Politika përballë të vërtetës, publiku përballë politikanëve, në një debat nga Sokol Balla.

tv-klan

TV KLAN | Ora 21:00 Opinion [Emision politik]

Emisioni i politikes dhe aktualitetit nga gazetari Blendi Fevziu. Çdo javë në studion e TV Klan, komente, analiza, debate, komente, intervista, personazhe, dëshmi dhe fakte konkrete. Ngjarjet më të fundit dhe më të rëndësishme në jetën politike dhe sociale të vendit, me debatet, opinionet dhe analizat e të ftuarve në studio.

vplus

VIZION PLUS | Ora 21.00 Do You Have an Idea? [Edicioni 1 – Nata Finale] Live Streaming

Nje patente e Global Agency, “Do You Have an Idea?” është formati më i ri televiziv, i cili ka si qëllim promovimin dhe mbështetjen e ideve inovative të biznesit. Pasioni për të ndërtuar diçka personale! Një mundësi për të ndërtuar të ardhmën, një program që bën ëndrrën realitet. Drejtuar nga Turjan Hyska, sonte vjen nata finale e spektakli të konkurimit. Lexo më tepër detaje duke klikuar këtu!

Cila eshte zgjedhja juaj per sonte? Komentoni me poshte!