Programi i mbrëmjes | 21/11/2017

IMAprimeTime // PROGRAMI I MBREMJES, E Marte 08/03/2016. Programet që ofrojnë televizionet kryesore shqiptare në mbrëmje.
rtsh

RTSH | Ora 20.35  FILM ARTISTIK – RREZIK NE BANGKOK Live Streaming

top-channel

TOP CHANNEL | Ora 20:45 Top Story [Emision Politik]

Top Story është programi kryesor politik i Top Channel dhe një nga emblemat e ekranit tonë, drejtuar nga gazetari i njohur Sokol Balla

 

tv-klan

TV KLAN | Ora 20:00 Sulltanesha Kosem [Serial Dramatik]

Historia e Anastasias, e cila zgjodhi emrin Kosem, e para grua qe sundoi boten per 40 vjet. Nena e 3 sulltaneve! Sulltanesha me dashur nga populli! Dhe gruaja me e fuqishme ne te gjithe perandorine osmane.

Gjatësia: 60 minuta

vplus

VIZION PLUS | Ora 20.45 Apartamenti 2xL  [Comic Show] Live Streaming

 

Cila eshte zgjedhja juaj per sonte? Komentoni me poshte!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.