Programi i Mbrëmjes | 13/05/2017

#IMAprimeTime // PROGRAMI I MBREMJES, E Shtunë 13/05/2017

Programet që ofrojnë televizionet kryesore shqiptare në mbrëmje.

rtsh

RTSH 1 | Ora 21.00 Eurovision Song Contest – Nata Finale [Show] Live Streaming

Mbrëmja finale e Eurovision 2017, e cila me fituesin përcakton edhe vendin ku do të zhvillohet edicioni i ardhshëm i spektaklit. Nata finale, vjen ashtu si çdo vit në ekranin e RTSH 1- HD dhe RTSH Muzikë nën komentimin profesional të moderatorit Andri Xhahu.

top-channel

TOP CHANNEL | Ora 21:00 Big Brother Albania 9 [Reality Show]

Ne nje shtepi, personazhe te panjohur e te ndryshem bashkejetojne e shkepusin kontaktet nga realiteti, ndersa realiteti i ndjek ata nepermjet transmetimeve live. Spektakli i mbrëmjes nën drejtimin e Arbana Osmanit, për të diskutuar gjithçka ndodhi gjatë javës.

tv-klan

TV KLAN | Ora 21:00 Xing me Ermalin [Variete]

Emision humori, të ftuar në studio, muzikë, lojra dhe gjithçka për argëtimin e shikuesëve nëpërmjet ekranit nën drejtimin e Ermal Mamaqit.

vplus

VIZION PLUS | Ora 21.00 AlPazar [Variete] Live Streaming

AL-PAZAR-Humor-satire-gare. Eshte nje shfaqje ku ne bosht eshte loja, shakaja e kripur dhe e zgjuar me realitetin tone e ngerthyer nepermjet lajmit politik, ekonomik dhe social por edhe nga bota e artit dhe e kultures, prej vendit dhe jo vetem. Nje program nga Agron Llakaj.

Po ju çfarë do të ndiqni sonte? Komentoni më poshtë!

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.