Ja cilët janë katër finalistët e The Voice of Albania 6!

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Ka përfundon pak më parë mbrëmja gjysmëfinale e edicionit të gjashtë të ‘The Voice of Albania’.

Katër artistët të cilët siguruan biletën për mbrëmjen finale të ‘The Voice of Albania’ janë Anxhela, Lidia, Klinti dhe Lis.

Publiku votoi dhe vendosi se artistët të cilët meritojnë të jenë pjesë e finales janë këta, duke larguar automatikisht Mario dhe Shpendi. Trajneri Alban mbeti me Klintin në garë, ndërsa trajneri Xuxi nuk ka më asnjë artist në spektakël.

Artikulli paraprakJa kush janë aktorët më të paguar turk të të gjitha kohërave!
Artikulli tjetërProgrami i Mbrëmjes | 13/05/2017