Viola Spiro jo më gazetare, tani spikere e lajmeve në TV Klan

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Duket se kalimi në Tv Klan dhe sëfundmi pjesëmarrja e saj në spektaklin “Dance With Me” i ka hapur rrugë të reja bukuroshes bjonde të ekranit Viola Spiro.

Nga sot ajo ka filluar të shfaqet në një tjetër pozicion. Viola ka prezantuar, sëbashku me Drini Zeqon, partneri i saj edhe ne Dance With Me, edicionin informativ të lajmeve të orës 15.00 në Klan.

Lexo edhe: Fatma sulmon Viola Spiron: Ti nuk je gazetare!

Pas polemikave dhe debateve në rrjetet sociale për profesionin e dhënë nga TV Klan si gazetare, që vunë në diskutim aftësitë e saja në këtë rol nga sot Violën do e thërrasim “Spikerja e lajmeve”, të paktën kjo punë nuk e ka të domosdoshme diplomën e gazetarisë! Të shohim se si do e vlerësojnë Violën tani…?!