Programi i mbrëmjes 08/10/2015

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

#IMAprimeTime // PROGRAMI I MBREMJES, E Enjte 08/10/2015

Programet që ofrojnë televizionet kryesore shqiptare në mbrëmje.

rtsh

RTSH | Ora 20.45 Shqipëri – Serbi [Futboll – Kualifikatoret e Euro France 2016] Live Streaming

top-channel

TOP CHANNEL | Ora 21:00 Top Story‬ [Emision politik]

C`po ndodh me qeverisjen dhe mazhorancën. Debatet e brëndëshme në koalicionin qeverisës. A ka ndryshime në qeveri…

tv-klan

TV KLAN | Ora 21:00 Opinion [Emision politik]

Emisioni i politikes dhe aktualitetit nga gazetari Blendi Fevziu. Çdo javë në studion e TV Klan, komente, analiza, debate, komente, intervista, personazhe, dëshmi dhe fakte konkrete. Ngjarjet më të fundit dhe më të rëndësishme në jetën politike dhe sociale të vendit, me debatet, opinionet dhe analizat e të ftuarve në studio.

vplus

VIZION PLUS | Ora 21.00 Rekruti [Film – Thriller] Live Streaming

Me aktorët Al Pacino, Colin Farrell, Bridget Moynahan, Gabriel Macht. Në një kohë kur gjëja më e rëndësishme për vendin është sigurimi i informacioneve inteligjente dhe puna e agjencive sekrete, ky është një thriller me aktorët kryesorë Al Paçino dhe Kolin Farrell. Një përshkrim nga afër se çfarë ndodh brenda dyerve të Agjencisë, se si trajnohen të rekrutuarit, si përgatiten për lojën e spiunazhit dhe se çfarë mësojnë ata për të mbijetuar. Xhejms Kleiton nuk është rekruti tipik, por është një ndër të diplomuarit maksimalisht në vend, pikërisht personi që i duhet Uolter Bërkut në agjenci. Kjo mundësi për Xhejmsin është një alternativë intriguese në jetën e tij të zakonshme. Bërku i jep një detyrë të veçantë , e cila vërteton edhe një herë maksimat e CIA-s “mos i beso askujt” dhe “asgjë s’është ashtu si duket.

Cila eshte zgjedhja juaj per sonte? Komentoni me poshte!

Artikulli paraprakVeseli dhe Tea drejt ndarjes?!
Artikulli tjetërBlerim Destani tifo për Shqipërinë: Me flamurin më të mirë në botë