Alketa Vejsiu në Opinion: Po, kam marrë oferta nga mediat italiane

E ftuar në Opinion me Blendi Fevziu, prezantuesja Alketa Vejsiu ka pranuar se ka marrë oferta nga mediat italiane. Por nga ana tjetër ajo ka pohuar se nuk do të braktisë kurrë Shqipërinë.

“Projektet e mija në Tv Klan janë të suksesshme dhe bizneset që drejtoj nuk do më largonin kurrë nga vendi im” ka thënë Alketa për Fevziun.

Ndërkaq, ditën e nesërme Vejsiu do të jetë e ftuar në Porta a Porta në emision e Bruno Vespa në Rai 1 dhe të dielën në Verissimo, Canale 5 me Silva Tofanin.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.