“Take me out” mbyllet pas 11 vitesh! Së shpejti nis në Top Channel

Formati i takimeve në moderimin e Paddy McGuinness, ‘Take Me Out’ nuk do të prodhohet më pas 11 vjetësh transmetim.

Drejtuesit e kanalit anglez ITV janë shprehur se shfaqja e së shtunës në mbrëmje, e ka përmbyllur misionin e tij.

Take Me Out prej vitesh ka qenë një nga programet më të ndjekura në Britaninë e Madhe por shikueshmëria ka pësuar rënie, duke bërë që drejtuesit të mos e vazhdojnë më produksionin e tij.

Formati i njohur i takimeve do të fillojë transmetimin edhe në Shqipëri në Top Channel, ku autore dhe prezantuese do të jetë Luana Vjollca.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.