Arbana Osmani nënshkruan një kontratë të re!

Arbana Osmani ka nënshkruar një kontratë të re falë të cilës do e shohim edhe më shpesh në ekran, dhe jo vetëm në Top Channel.

Nga sot prezantuesja është imazhi zyrtar i një prej markave më të njohura të ujit në Shqipëri.

Arbana ka ndarë me miqtë e saj në instagram lajmin dhe ne do të kemi mundësi ta ndjekim në të gjitha ekranet tona.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.