Fjodora Fjora prezanton për herë të parë në televizion djalin e saj Alteon!

Fjodora Fjora është një nënë mjaft e përkushtuar dhe shumë prej momenteve me birin e saj Alteon i publikon edhe në rrjetet sociale.

Por sot, ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shohim në rrjet, Fjodora ka vendosur të prezantojë djalin e saj në ekranin e Top Channel. Për herë të parë Teo ka shoqëruar mami Fjodorën në një intervistë ekskluzive në rubrikën “Një ditë me Dojnën” “ në Pop Culture, drejtuar nga autorja dhe moderatorja Dojna Mema.

Nje intervistë e veçantë dhe e mbushur me plotë dashuri, për më tepër ndiqeni në videon më poshtë nga  emisioni Pop Culture.

Top Channel

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.