Arbana Osmani rikthehet në ekran me “Dua të të bëj të lumtur”!

Nga nesër në mbrëmje në ekranin e Top Channel merr start programi më i ri me Arbana Osmanin. Moderatorja e njohur duket se është tepër e lumtur e cila ka arritur të realizojë në program ku në fokus ka historitë dhe emocionet njerzore, dhe që duke nisur nga kjo e Shtunë do të trasmetohet për shikuesit e Top Channel.

Në një postim të bërë në llogarinë e saj në Instagram moderatorja shkruan: “Shihemi nesër mbrëma, në orën 21:00 në Top Channel me “Dua të të bëj të lumtur”, programin më të dashur për mua në këto 15 vite televizion”- shkruan Arbana duke shtuar se ndihet e bekuar.

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.