Bebe Rexha performancë në “American Music Awards”

Është periudhë ndarjesh çmimesh në botën e muzikës dhe jo vetëm! Pas MTV EMA 17, një tjetër event i rëndësishëm muzikor vjen këtë të dielë me American Music Awards ku e ftuar speciale për të performuar do të jetë edhe këngëtarja me origjinë kosovare Bebe Rexha.

Ka qënë ajo vetë e cila nëpërmjet një postimi në Instagram ka njoftuar ndjekësit e saj se do të interpretojë këngën “Meant To Be” së bashku me Florida Georgina Line e publikuar pak javë më parë.

Eventi i American Music Awards do të mbahet mbrëmjen e 19 Nëntorit!/IMA/

 

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.