Bes Kallaku bën thirrje që të pajtohet Bleona me Iva Tiçon | VIDEO

E ka kaluar me humor aktori i humorit Besart Kallaku përplasjen mediatike mes këngëtares Bleona Qerreti dhe gazetares Iva Tiço. Më poshte vjen një video e postuar prej tij në rrjetet sociale.

 

Pajtohuni… Blendi Fefevziu tboj thirrje… Pajtoji…

Posted by Bes Kallaku on Giovedì 24 settembre 2015

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.