Përplasja midis Bleona Qerretit dhe Iva Tiços në Opinion|VIDEO

Padyshim të gjithë ata që nuk e kishin ndjekur emisionin “Opinion” në Tv Klan të para disa ditëve ku ndodhi përplasja me replika midis Bleona Qerretit dhe Iva Tiço, ishin kuriozë ta shihnin. Më poshtë gjendet video e e plotë e debatit që ndodhi në emisionin e Blendi Fevziut.

 

Lexo më tepër : Bleona shpërthen kundër Arian Çanit dhe Iva Tiços

Shperthen Bleona: Iva Tiço, ti ke fjetur me burra të martuar!