Cilat janë talentet e Elvana Gjatës? Me siguri nuk i dini të gjitha!

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Elvana Gjata tashmë është një prej personazheve më të dashura të publikut në botën e artit, por mesa duket nuk i kemi ditur të gjitha talentet e saj.

Albi Nako i cili tashmë do të jetë pjesë e “Just Dance”, një program i ri në Top Channel, ka qënë i ftuar në Wake UP, ka zbuluar talentin e veçantë të Elvanës, të cilin me siguri e kemi parë të gjithë: Kërcimin.

Por mesa duket nuk i kemi ditur të gjitha talentet e saj. Në një “Insta Story”, Elvana teksa falenderon Albin ka zbuluar dhe një të re:

“Faleminderit Albi! Nëse nuk do kisha qenë këngëtare to të kisha qenë një shefe kuzhine e shkëlqyer, po të them. Suksese, mjeshtër!”, ka shkruar ajo.