Drejtori i Vizion Plus pezullon formatin e njohur të humorit!

E ndërsa në vendin fqinj Itali shumë prej formateve të njohura televizive prej 2 javësh po transmetohen si kurrë më parë pa praninë e publikut dhe disa prej tyre janë pezulluar momentalisht edhe në vendin tonë duket se do të ndiqen të njëtat masa.

Këtë të shtunë programi i njohur i humorit Al pazar nuk do të transmetohet për shkak të gjendjes aktuale të shkaktuar nga Koronavirusi i ri.

Lajmin e ka bërë të ditur Agron Llakaj me një postim në llogarinë e tij instagram ku ka lajmëruar ndjekësit se Al pazar për dy javë resht nuk do të transmetohet me vendim të marrë nga drejtori i përgjithshëm i Vizion Plus Genc Dulaku.

REKLAMA
loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.