Drini Zeqo largohet nga Ora News për Dancing with the Stars!

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Gazetari Drini Zeqo nuk është menduar gjatë kur ka marrë ofertën e produksionit të Dancing with The Stars, për të qenë pjesë e spektalit më të ndjekur të kërcimit në Shqipëri.

Këtë vit përkrah bukuroshes Ami që do të prezantojë spektaklin, do të jetë edhe Drini Zeqo që do të mbulojë pjesën e backstage-it, aty ku vipat braktisin emocionet para se të ngjiten në skene.

Për Drinin, që vitet e fundit e kemi parë në rolin e spikerit të lajmeve dhe gazetarit, sëfundmi në Ora News, nuk është hera e parë që drejton programe të zhanrit show por gjithsesi formati ndërkombëtar do të pasurojë akoma CV e tij në karrierën televizive.

Artikulli paraprakBashkim Hoxha rikthehet në News 24
Artikulli tjetërPortali RTK me pamje të re!